Pakoštane apartmány Neda

Apartmány Neda se nacházejí v Pakoštane, jen 80 m od krásné pláže Janice.

Pakoštane apartmány Neda

Nabízíme apartmány různých velikostí pro pohodlné ubytování od 2 do 8 osob. Apartmány mají TV, klimatizaci a bezplatné WIFI.

Pakoštane pláž Janice

Krásná pláž Janice je jen 80 m od nás. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Na pláži není žádný přirozený stín.

Cyklostezka

V okolí Pakoštane je mnoho cyklostezek. Jedna z cyklostezek vede kolem celého Vranského jezera.

Apartmán A 2+2

Apartmán A 2+2 80 EURza den

Nabízíme 1 samostatně stojící pohodlný byt. Byt se nachází hned vedle hlavní budovy, má ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň, koupelnu a terasu s výhledem na moře.

Přečtěte si více

Apartmán A 4+1

Apartmán A 4+1 90 EURza den

Nabízíme vybavené apartmány pro pohodlné ubytování až pro 5 osob. Apartmány mají 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyň s obývacím pokojem, rozkládací pohovkou (1 osoba) a 1 koupelnu.

Přečtěte si více

Apartmán A 4+1

Apartmán A 4+1 120 EURza den

Nabízíme větší apartmány až pro 5 osob. Apartmány mají 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyň s obývacím pokojem, rozkládací pohovkou (1 osoba) a 1 koupelnu.

Přečtěte si více

Pakoštane info

Turistické centrum Pakoštane se nachází na pobřeží Jaderského moře.

  • Cyklostezky po jezeře Vrana

    Cyklostezka

    V okolí Pakoštane jsou krásné cyklostezky. Jedna z cyklostezek vede kolem celého Vranského jezera. Cyklotrasy jsou obklopeny přírodními krásami a jsou ideálním způsobem, jak prozkoumat krásnou přírodu kolem Pakoštane. Přečtěte si více

  • Pakoštane crkva

    Pakoštane info

    Turistické centrum Pakoštane se nachází na pobřeží Jaderského moře ve střední Dalmácii, mezi městy Zadar a Šibenik. Na jižní straně krásné písečné pláže a na severu je Vranské jezero s cyklostezkami ideální kombinací pro nezapomenutelnou aktivní dovolenou. Přečtěte si více

Pakoštane Croatia

Pakoštane apartmány Neda se nacházejí v Pakoštane. Nabízíme klimatizované apartmány, které jsou plně vybaveny pro příjemnou rodinnou dovolenou. Pokud máte dotazy nebo si přejete rezervovat, kontaktujte nás.

"Apartmány Neda"

Apartmánové ubytování se nachází v jihovýchodní části Pakoštane. Zařízení se nachází 200 m od centra a jen 80 m od krásné písečné pláže Janice. Tato nemovitost je obklopena zahradními květinami a má gril. Vedle budovy je zajištěno parkování pro automobily. Vedle hlavní budovy je malá, ve které se nachází pohodlný klimatizovaný apartmán A 2 + 2 s krásným výhledem na moře.

Přečtěte si více